Plany Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (Eng. Sustainable Urban Mobility Plan) – korzyści dla samorządów

Międzynarodowa Konferencja

Date released Friday, April 1st, 2016
Relates to Poland

Międzynarodowe Centrum Rozwoju Lokalnego CIFAL Płock, afiliowany ośrodek szkoleniowy Instytutu ONZ ds. Badań i Szkoleń UNITAR zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji pn. Plany Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (Eng. Sustainable Urban Mobility Plans) – korzyści dla samorządów. Konferencja odbędzie się w Auli Urzędu Miasta Płocka w dn. 1 października br. (rozpoczęcie godz. 10.00).

Podczas konferencji uczestnicy zapoznają się m.in. z korzyściami dla miast wynikającymi z posiadania Planów Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (Eng. Sustainable Urban Mobility Plan- SUMP) jak również z dobrymi praktykami dot. przygotowania i wdrożenia SUMP w krajach Unii Europejskiej.

Sesja szkoleniowa zostanie poprowadzona ONZ-towską metodologią CityShare, która ma na celu wzmocnienie udziału społeczności lokalnych w procesie podejmowania decyzji.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma Certyfikat Uczestnictwa (Certificate of Participation), potwierdzający udział w międzynarodowej konferencji „Plany Zrównoważonej Mobilności Miejskiej- korzyści dla samorządów” sygnowany przez Dyrektor Generalną Instytutu ONZ ds. Badań i Szkoleń UNITAR.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dn. 29 września 2014r. na adres mtrojanowska@cifal.pl.


Additional documents are available for this news item:

conference agenda - eng. version.pdf
Formularz-zgłoszeniowy-SUMP.pdf