Nasze ulice, nasz wybór

Międzynarodowe Centrum Rozwoju Lokalnego CIFAL Płock zaprasza do udziału w akcji plenerowej pod hasłem „Nasze ulice, nasz wybór”. Impreza już w najbliższą sobotę przy Orlen Arenie.

Date released Monday, April 4th, 2016
Relates to Poland

Akcja organizowana jest w ramach kampanii promującej Europejski Tydzień Mobilności (corocznie odbywa się on w dn. 16-22 września). 
Wszystkie chętne osoby: kierowców, rowerzystów, pieszych zapraszamy do udziału w sesji zdjęciowej, która odbędzie się w trakcie trwania imprezy. Wykonane wówczas zdjęcia wezmą udział w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Komisję Europejską pn. European Mobility Week Award oraz wykorzystane w kampanii informacyjnej zrównoważonego transportu. Spotkanie odbędzie się 23 sierpnia (sobota), godz. 11 przy ulicy 7 czerwca 1991r. (obok centrum widowiskowo-sportowego Orlen Arena).
Wśród uczestników akcji zostaną rozlosowane nagrody:
• Talon na 10 litrów paliwa, tankowanie na stacji benzynowej Komunikacji Miejskiej
• Trzy 30-dniowe Bilety Komunikacji Miejskiej uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów
W  związku z akcją promocyjną transportu publicznego w sobotę 23 sierpnia 2014 r. w godzinach od ok. 10 do ok. 13  zostanie zamknięta dla ruchu ul. 7 Czerwca 1991 r. Autobusy linii 7 i 20 w obydwu kierunkach ominą przystanki Orlen Arena na ul. Łukasiewicza, w zastępstwie w obydwu kierunkach zatrzymają się na przystankach Orlen Arena na ul. Batalionów Chłopskich.
Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:
• Orlen Arena (na ul. Łukasiewicza w obydwu kierunkach) – bez obsługi autobusami linii 7 i 20; autobusy linii 7 i 20 zatrzymają się na przystankach Orlen Arena na ul. Batalionów Chłopskich